Kontaktoplysninger på medlemmerne

Isefjordskunstnerne


Kontaktoplysninger på medlemmer


Nedenfor finder du kontaktoplysninger på alle sammenslutningens medlemmer. Du finder først alle deres kontaktoplysninger. Under alle kontaktoplysningerne finder du medlemsgalleriet med et portrætfoto af medlemmerne. Dette er ikke komplet, men udbygges efterhånden. 


Hvis du er interesseret i at købe kunstværker af den enkelte kunstner, er du meget velkommen til at kontakte vedkommende.



Heidi Andersen

Bankehusene 18,

4420 Regstrup

Telefon: 22 84 70 95

E-mail: olep.heidia@gmail.com

Jonna Brandstrup

Solvej 59,

4440 Mørkøv

Telefon: 59 27 19 39/42 77 54 82

E-mail: jonnb@live.dk

Dancho Dikov

Nordre Fasanvej 39B, 4th.
2000 Frederiksberg

Telefib.: 40 82 72 26

E-mail: dan3815@outlook.dk

Valentina Djurhuus-Andersen

Lundtoftevej 4,

4293 Dianalund

Telefon: 22 55 10 46

E-mail: v.djurhuus@gmail.com

Lilian Drews

Nordvestvej 5C, 4th

4300 Holbæk

Telefon: 51 19 52 17

E-mail: pia4300@gmail.com

Bente Eiland


Telefon: 28 86 80 23

E-mail: benteeiland@outlook.dk

Michaël Gjerø

Ahlgade 3C,

4300 Holbæk

Telefon: 59 44 00 25

E-mail: gjeroe@gmail.com

Pia Hansen

Peder Billesvej 6,

4300 Holbæk

Telefon: 59 46 64 49/40 87 93 28

E-mail: pia4300@gmail.com

Karen Hilden

Svinget 19,

4300 Holbæk

Tlf. 30 30 63 32

E-mail: karen.hilden@mail.dk

Søren Jensen

Brostræde 13

4300 Holbæk

Tlf. 40 45 06 28

E-mail: dragerup.ny@gmail.com

Bonna Siff Jensen

Gartnervænget 4,

4500 Nykøbing Sj.

Telefon: 50 75 57 36

E-mail: bonna@nyka.dk

Kurt Jägerbark,

Brostræde 5, 2. tv.,

4300 Holbæk

Tlf. 22 61 84 20

E-mail: kjdk@live.dk

Anders Kelstrup

Maglesøvej 41,

4300 Holbæk.

Telefon: 26 28 23 91

E-mail: anderskelstrup@dadlnet.dk

Bodil Kløvgaard

Bellisvej 7,

4340 Tølløse

Telefon: 31 60 02 03

E-mail: kloevgaard@mail.dk

Birgit Skovgaard Larsen

Nordvestvej 5D, 8. tv,

4300 Holbæk

Telefon: 51 24 15 99

E-mail: hetiha@hotmail.com

Mona Martinsen

Centervejen 72

4550 Asnæs

Telefon: 21 83 14 77

E-mail: momart@karensylvest.dk

Trine Mielche

Hagenæs 16

4040 Jyllinge 

Telefon: 22 28 11 93

E-mail: trine@mielche.dk

Annette Nielsen

Nordvestvej 5B, 8. tv.,

4300 Holbæk

Telefon: 27 14 75 14

E-mail: an14on@gmail.com

Sonja K. Oldin

Skee-Tåstrupvej 64,

Bårup,

4370 Store Merløse

Telefon: 23 74 79 97

E-mail: sonja@oldin.dk

Lisbeth Olsson

Damvej 3, Hagested,

4300 Holbæk

Telefon: 61 61 08 54

E-mail: lisbeth.olsson@newmail.dk

Janne Christel Collin Rasmussen

Æblehaven 38,

4390 Vipperød

Telefon: 41 83 54 30

E-mail: jannecollin@hotmail.com

Connie Skou

Endelavevej 25,

4500 Nykøbing Sj.

Telefon: 29 41 47 10

E-mail: cskou@nyka.dk

Karen Sylvest

Thorskær 36, Tjebberup,

4300 Holbæk

Telefon: 26 99 56 22

E-mail: info@karensylvest.dk

Lone Windelboe

Engvej 10,

4500 Nykøbing Sj.

Telefon: 25 21 30 67

E-mail: Windelboelone1@gmail.com