Kontaktoplysninger på medlemmerne

Isefjordskunstnerne


Kontaktoplysninger på medlemmer


Nedenfor finder du kontaktoplysninger på alle sammenslutningens medlemmer. Du finder først alle deres kontaktoplysninger. Under alle kontaktoplysningerne finder du medlemsgalleriet med et portrætfoto af medlemmerne. Dette er ikke komplet, men udbygges efterhånden. 


Hvis du er interesseret i at købe kunstværker af den enkelte kunstner, er du meget velkommen til at kontakte vedkommende.



Heidi Andersen

Bankehusene 18,

4420 Regstrup

Telefon: 22 84 70 95

E-mail: olep.heidia@gmail.com

Jonna Brandstrup

Solvej 59,

4440 Mørkøv

Telefon: 59 27 19 39/42 77 54 82

E-mail: jonnb@live.dk

Dancho Dikov

Nordre Fasanvej 39B, 4th.
2000 Frederiksberg

Telefib.: 40 82 72 2

E-mail: dan3815@outlook.dk

Sanne Castenskiold

Engdraget 42,

4300 Holbæk

Telefon: 28 44 81 01

E-mail: Klixbull@email.dk

Valentina Djurhuus-Andersen

Lundtoftevej 4,

4293 Dianalund

Telefon: 22 55 10 46

E-mail: v.djurhuus@gmail.com

Bente Eiland

Damgårdsvej 66,

4300 Holbæk

Telefon: 28 86 80 23

E-mail: benteeiland@outlook.dk

Michaël Gjerø

Ahlgade 3C,

4300 Holbæk

Telefon: 59 44 00 25

E-mail: gjeroe@gmail.com

Eigil A. Hansen

Strandmøllevej 30,

4300 Holbæk

Telefon: 24 47 24 60

E-mail: eigilasgerhansen@gmail.com

Pia Hansen

Peder Billesvej 6,

4300 Holbæk

Telefon: 59 46 64 49/40 87 93 28

E-mail: pia4300@gmail.com

Kurt Jägerbark,

Brostræde 5, 2. tv.,

4300 Holbæk

Tlf. 22 61 84 20

E-mail: kjdk@live.dk

Anders Kelstrup

Maglesøvej 41,

4300 Holbæk.

Telefon: 26 28 23 91

E-mail: anderskelstrup@dadlnet.dk

Bodil Kløvgaard

Bellisvej 7,

4340 Tølløse

Telefon: 31 60 02 03

E-mail: kloevgaard@mail.dk

Birgit Skovgaard Larsen

Nordvestvej 5d, 8. tv.,

4300 Holbæk

Telefon: 51 24 15 99

E-mail: hetiha@hotmail.com

Connie Lous

Toldboden 5,

4581 Rørvig

Telefon: 21 47 96 54

E-mail: clous36@gmail.com

Mona Martinsen

Centervejen 72,

4550 Asnæs

Telefon: 21 83 14 77

E-mail: Momart@email.dk

Trine Mielche

Ærøvej 35,

4060 Kirke Såby

Telefon: 22 28 11 93

E-mail: trine@mielche.dk

Annette Nielsen

Nordvestvej 5B, 8. tv.,

4300 Holbæk

Telefon: 27 14 75 14

E-mail: an14on@gmail.com

Sonja K. Oldin

Skee-Tåstrupvej 64,

Bårup,

4370 Store Merløse

Telefon:  23 74 79 97

E-mail: sonja@oldin.dk

Lisbeth Olsson

Damvej 3, Hagested,

4300 Holbæk

Telefon: 21 77 90 19

E-mail: lisbeth.olsson@newmail.dk

Britta Ortiz

Guredevej 23,

4300 Holbæk

Telefon: 22 38 50 89

E-mail: b.ortiz@dadlnet.dk

Janne Christel Collin Rasmussen

Æblehaven 38.

4390 Vipperød

Telefon: 41 83 54 30

E-mail: jannecollin@hotmail.com

Lone Windelboe

Engbo 10,

Nykøbing Sj.

Tlf.: 25 21 30 67

E-mail: windelboelone1@gmail.com

Karen Sylvest

Thorskær 36, Tjebberup,

4300 Holbæk

Tlf. 26 99 56 22

E-mail: info@karensylvest.dk

Karen Hilden

Svinget 19,

4300 Holbæk

Tlf. 30 30 63 32

E-mail: karen.hilden@mail.dk

Søren Jensen

Brostræde 13,

4300 Holbæk

Tlf. 40 45 06 28

E-mail: dragerup.ny@gmail.com

Alexandra Kjærgaard

Valdemar Sejrsvej 33,

4300 Holbæk

Tlf. 29 86 69 28

E-mail: alexandrakjaergaard@gmail.com