Kontaktoplysninger på medlemmerne

Kontaktoplysninger på medlemmer

 

Nedenfor finder du kontaktoplysninger på alle sammenslutningens medlemmer. Du finder først alle deres kontaktoplysninger. Under alle kontaktoplysningerne finder du medlemsgalleriet med et portrætfoto af medlemmerne. Dette er ikke komplet, men udbygges efterhånden.

 

Hvis du er interesseret i at købe kunstværker af den enkelte kunstner, er du meget velkommen til at kontakte vedkommende.

 

 

 

Heidi Andersen

Bankehusene 18,

4420 Regstrup

Telefon: 22847095

E-mail: olep.heidia@gmail.com

Jonna Brandstrup

Solvej 59,

4440 Mørkøv

Telefon: 59271939/42775482

E-mail: jonnb@live.dk

Jonas Brocklehurst

Kingosvej 77,

2630 Taastrup

Telefon: 60874662

E-mail: jmbhurst@gmail.com

Harriet Rose Carlsen

Stenvænget 7,

4500 Nykøbing Sj.

Telefon: 22557945

E-mial:Harrietcarlsen@gmail.com

Sanne Castenskiold

Engdraget 42,

4300 Holbæk

Telefon: 28448101

E-mail: Klixbull@email.dk

Valentina Djurhuus

Lundtoftevej 4,

4293 Dianalund

Telefon: 22551046

E-mail: v.djurhuus@gmail.com

Camilla Ulstrup Ebbesen

Solsortvej 8,

4300 Holbæk

Telefon: 61691396

E-mail: culstrup@gmail.com

Bente Eiland

Damgårdsvej 66,

4300 Holbæk

Telefon: 59468023/28868023

E-mail: benteeiland@outlook.dk

Tove Fraulund

Brogade 9, 1. th.,

4300 Holbæk

Telefon: 29411333

E-mail: Tove.fraulund@hotmail.com

Michaël Gjerø

Ahlgade 3C,

4300 Holbæk

Telefon: 59440025

E-mail: gjeroe@gmail.com

Eigil A. Hansen

Strandmøllevej 30,

4300 Holbæk

Telefon: 24472460

E-mail: eigilasgerhansen@gmail.com

Pia Hansen

Peder Billesvej 6,

4300 Holbæk

Telefon: 5946644940879328

E-mail: pia4300@gmail.com

Karen Hilden

Svinget 19,

4300 Holbæk

Telefon: 59931211/30306332

E-mail: karen.hilden@mail.dk

Bonna Siff Jensen

Gartnervænget 4,

4500 Nykøbing Sj

Telefon: 50755736

E-mail: bonnasiffjensen@icloud.com

Søren Jensen

Brostræde 13,,

4300 Holbæk

Telefon: 40450628

E-mail: Dragerup.ny@gmail.com

Bodil Kløvgaard

Bellisvej 7,

4340 Tølløse

Telefon: 31600203

E-mail: kloevgaard@mail.dk

Birgit Skovgaard Larsen

Nordvestvej 5d, 8. tv.,

4300 Holbæk

Telefon: 51241599

E-mail: hetiha@hotmail.com

Sophie Emilie Lindenstjerne

Holmegaardvej 13,

6950 Ringkøbin

Telefon: 20738114

E-mail: sophie_ech@hotmail.com

Connie Lous

Toldboden 5,

4581 Rørvig

Telefon: 21479654

E-mail: clous36@gmail.com

Jette Maach

Kapellanvej 21,

4300 Holbæk

Telefon: 23487510

E-mail: jettemach@live.dk

Mona Martinsen

Centervejen 72,

4550 Asnæs

Telefon: 21831477

E-mail: Momart@email.dk

Trine Mielche

Ærøvej 35,

4060 Kirke Såby

Telefon: 22281193

E-mail: trine@mielche.dk

Annette Nielsen

Nordvestvej 5B, 8. tv.,

4300 Holbæk

Telefon: 27147514

E-mail: an14on@gmail.com

Sonja K. Oldin

Skee-Tåstrupvej 64,

Bårup,

4370 Store Merløse

Telefon: 23747997

E-mail: sonja@oldin.dk

Lisbeth Olsson

Damvej 3, Hagested,

4300 Holbæk

Telefon: 21779019

E-mail: lisbeth.olsson@newmail.dk

Britta Ortiz

Guredevej 23,

4300 Holbæk

Telefon: 22385089

E-mail: b.ortiz@dadlnet.dk

Janne Christel Collin Rasmussen

Æblehaven 38.

4390 Vipperød

Telefon: 41835430

E-mail: jannecollin@hotmail.com

Connie Skou

Endelavevej 25,

4500 Nykøbing Sj.

Telefon: 29414710

E-mail: cskou@nyka.dk

Karen Sylvest

Thorskær 36,

4300 Holbæk

Telefon: 26995622

E-mail: info@karensylvest.dk

Lone Windelboe

Engbo 10,

Nykøbing Sj.

Tlf.: 25213067

E-mail: w.lone@jubii.dk

Copyright © All Rights Reserved